Pozvánka na Advent s Ozvěnou

30. listopadu 2022

Přijďte prožít adventní atmosféru a podpořit dobrou věc.

V pátek 9. prosince, 14–19 h a v sobotu 10. prosince, 10–19 h v Centru textilního tisku v České Lípě na vás čeká zpívání vánočních koled ZUŠ Nový Bor, vánoční cukroví, svařené víno a domácí nealko punč.

Připraven je také tradiční vánoční trh s ručně vyráběnými dárky pro vaše blízké tradiční tvořivé dílničky pro děti, ručně vyráběná bylinná mýdla z farní mýdlárny Koukol ve Volfarticích, obchůdek U Květu lipového, keramika z ateliéru Vlaďky Zborníkové a další zajímavosti.

Vstupné je zdarma.

Těšíme se na setkání s vámi v předvánočním čase.

Výtěžek bude použitý na pomoc dětem s trvalou ztrátou sluchu.

Akce se koná za laskavé podpory Města Česká Lípa, Libereckého kraje, SVS, záštitu nad akcí převzala Ing. Květa Vinklátová, náměstkyně hejtmana, řízení resortu kultury, památkové péče a cestovního ruchu.

Nejbližší benefiční akce

Dovolujeme si Vás pozvat na nejbližší benefiční akce, na které se velmi těšíme.Výtěžek z obou hudebních setkání samozřejmě poputuje na pomoc rodinám s dětmi s trvalou ztrátou sluchu.Děkujeme!

PF 2023

Vážení příznivci Nadačního fondu Ozvěna. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a podporu, přejeme Vám požehnané Vánoce a šťastný rok 2023. Těšíme se na setkání s Vámi na některé z naších plánovaných benefičních akcí.

Příjem žádostí pro rok 2022 je uzavřen

Dovolujeme si oznámit všem zájemcům o finanční příspěvek, že příjem žádostí pro rok 2022 je uzavřen.Nové žádosti bude možné podávat od března 2023. Děkujeme za pochopení. Nadační fond Ozvěna