Pozvánka na Advent s Ozvěnou

30. listopadu 2022

Přijďte prožít adventní atmosféru a podpořit dobrou věc.

V pátek 9. prosince, 14–19 h a v sobotu 10. prosince, 10–19 h v Centru textilního tisku v České Lípě na vás čeká zpívání vánočních koled ZUŠ Nový Bor, vánoční cukroví, svařené víno a domácí nealko punč.

Připraven je také tradiční vánoční trh s ručně vyráběnými dárky pro vaše blízké tradiční tvořivé dílničky pro děti, ručně vyráběná bylinná mýdla z farní mýdlárny Koukol ve Volfarticích, obchůdek U Květu lipového, keramika z ateliéru Vlaďky Zborníkové a další zajímavosti.

Vstupné je zdarma.

Těšíme se na setkání s vámi v předvánočním čase.

Výtěžek bude použitý na pomoc dětem s trvalou ztrátou sluchu.

Akce se koná za laskavé podpory Města Česká Lípa, Libereckého kraje, SVS, záštitu nad akcí převzala Ing. Květa Vinklátová, náměstkyně hejtmana, řízení resortu kultury, památkové péče a cestovního ruchu.

Pozvánka na benefiční koncert kapely Kluk z Husovky

Kapela vznikla v roce 2021, kdy debutovala albem s názvem Kluk z Husovky, které bylo nominováno na cenu Anděl mezi 3 nejúspěšnější folková alba. Frontman kapely Kuba Horák píše texty svých písní tak, jak mu je život posílá. Skladby jsou inspirovány životem, láskou,...

Informace k aktuálně vyhlašovaným výzvám

Příjem žádostí o finanční příspěvky je možný 15. 8. 2023 – 15. 11. 2023​ Potřebuje vaše dítě nebo student do 25 let, nová kvalitní sluchadla, vzdálený mikrofon, baterie, roční pojištění proti ztrátě? Vaše finanční možnosti jsou omezené? Pak jste tu správně. Pošlete...

Nejbližší benefiční akce

Dovolujeme si Vás pozvat na nejbližší benefiční akce, na které se velmi těšíme.Výtěžek z obou hudebních setkání samozřejmě poputuje na pomoc rodinám s dětmi s trvalou ztrátou sluchu.Děkujeme!

PF 2023

Vážení příznivci Nadačního fondu Ozvěna. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a podporu, přejeme Vám požehnané Vánoce a šťastný rok 2023. Těšíme se na setkání s Vámi na některé z naších plánovaných benefičních akcí.

Příjem žádostí pro rok 2022 je uzavřen

Dovolujeme si oznámit všem zájemcům o finanční příspěvek, že příjem žádostí pro rok 2022 je uzavřen.Nové žádosti bude možné podávat od března 2023. Děkujeme za pochopení. Nadační fond Ozvěna